Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
klej Anser 5-10-15 - 13,5 kg
niedostępny
Najczęściej do przyklejania drewna na powierzchni betonu.
klej Anser 5-10-15
cena
139.00 PLNIlość:    
Klej produkowany jest na bazie kauczuku butadieno-styrenowego z dodatkiem kalafonii, wypełniaczy i ekologicznych rozpuszczalników.

Zastosowanie:

Klej słuzy głównie do klejenia tradycyjnego parkietu i mozaiki parkietowej do takich podłoży jak: beton, drewno i masy samopoziomujące. Doskonale klei również ciężkie kasetony drewniane, korek, wełnę mineralną, tkaniny itp do betonu i drewna.

Wydajność:

1,2 do 1,5 kg/m2 w zależności od rodzaju podłoża.

Sposób użycia:

Prace nalezy prowadzić w temperaturze powyżej 15 st.C. Klej należy wstępnie dokładnie wymieszać i rozkładać na podłożu za pomocą ząbkowanej szpachelki. Klej można nakładać na powierzchnię najwyżej 10 do 15 minut przed ułożeniem parkietu. Poszczególne klepki należy przykładać lekko przesuwając a następnie silnie docisnąć do podłoża. Dalszy ciąg prac tj. cyklinowanie i lakierowanie można wykonywać po minimum 36 godzinach przy podłożu nasiąkliwym a po 4 dobach na nie wykazującym chłonności.

Magazynowanie:

Produkt należy przechowywać z dala od otwartych źródeł ognia w szczelnie zamkniętych opakowaniach w temperaturze powyżej 5 st.C. Przed użyciem należy go wstawić co najmniej na 24 godziny do pomieszczenia o temperaturze około 20 st.C.

Aprobata techniczna ITB AT-15-3252/98
Atest higieniczny B-904/95


© 2015 Copyright by Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!