Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
Fugen Acryl Dichtmasse DUFA
niedostępny
Uniwersalny, elastyczny wypełniacz szczelin, nadający się do malowania. Wysoka jakość.
Acryl Dufa
cena
8.90 PLN

 

Ilość:    
Masa akrylowa plastyczna, elastyczna, nadająca się do zamalowywania. Stanowi jednokomponentowy, szczelny materiał do wypełniania rys w tynku i w murze, fug przy ościeżnicach drzwi, oknach, kasetach z roletami i innych podobnych zastosowaniach. Opakowanie zawiera 310 ml. preparatu.

ZASTOSOWANIE

Do połączeń podczas prac budowlanych między oknami drewnianymi, betonem i murami. Jako spoina między schodami i ścianą, przy parapetach. Nie nadaje się jako fuga pod wodę, oraz na podłoża teflonowe i bitumiczne.

WŁAŚCIWOŚCI

Produkt jest praktycznie bezwonny. Nie powoduje korozji metali. Po nałożeniu, dzięki usieciowaniu indukowanym wyparowaniem zawrtej w nim wody, Fugen Acryl tworzy masę plastyczno-elastyczną. Podłoża muszą być czyste i mocne. Mocno chłonne podłoża przygotować przy pomocy rozcieńczonego Fugen-Dichtmasse "Acryl". Zalecane jest sprawdzenie przyczepności przed zastosowaniem produktu.

SPOSÓB UŻYCIA

Fugen-Dichtmasse Acryl można stosować na różne materiały budowlane takie jak beton, mury, Gasbeton, lakierowane drewno, utlenione anodowo aluminium i PVC. Prace należy prowadzić w temperaturze podłoża i powietrza minimum +5°C. W przypadku konieczności uzyskania szczególnie gładkiej powierzchni, można do jej wygładzenia użyć terpentyny. Narzędzia natychmiast po użyciu należy umyć wodą, do której można dodać środka myjącego lub piorącego. Fugen Acryl Dichtmasse po nałożeniu należy chronić minimum 5 godzin przed deszczem. W przypadku dużej wilgotności powietrza wymagany okres ochrony może ulec wydłużeniu.

PRZECHOWYWANIE

Produkt przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed mrozem.


© 2014 Copyright by Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!