Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
klej Cyjanopan E 2g.
niedostępny
Szybki klej cyjanoakrylowy. Elastyczna spoina.
klej Cyjanopan E
cena
2.40 PLNIlość:    

Szybkowiążący klej cyjanoakrylowy

ZASTOSOWANIE:

Cyjanopan "E" służy do szybkiego i trwałego łączenia powierzchni metalowych, gumowych, szklanych, z tworzyw sztucznych (za wyjątkiem polietylenu, polipropylenu i teflonuŽ), porcelany. Bardzo dobre wyniki otrzymuje się przy takich połączeniach jak: guma-metal, tworzywa, kamienie szlachetne, guma-guma. Nie stosować w przypadku przedmiotów stykających się bezpośrednio z żywnością. Nie nadaje się do klejenia materiałów porowatych, drewna i papieru. Cyjanopan "E" nadaje się do klejenia materiałów pracujących na zginanie. Standardowe zużycie to 5 mg/cm2. Uzyskana spoina jest bezbarwna, posiada odporność chemiczną i termiczną do temperatury 80oC.

SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnie klejone Cyjanopanem dokładnie oczyścić i odtłuścić. Z pojemnika z klejem usunąć pierścień zabezpieczający i nakręcić do oporu dyszę dozownika z nasadką. Kierując odpowiednio wylot pojemnika powlec bardzo cienką warstwą kleju tylko jedną z łączonych powierzchni i jak najszybciej ścisnąć obydwie, tak aby klej równo się rozpłynął. Nacisk musi być wywierany ok. 10-200 sekund w zależności od rodzaju i wielkości klejonych powierzchni. Po kilku minutach uzyskuje się siłę wiązania wystarczającą na ogół do praktycznego zastosowania. Maksymalną siłę wiązania spoina uzyskuje po 24 godzinach. Sposób pakowania kleju umożliwia jego wielokrotne stosowanie, należy jednak zachować ostrożność przy ponownym otwieraniu pojemnika.

PRZECHOWYWANIE:

Klej Cyjanopan przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem światła i wilgoci. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy. Przechowywanie w lodówce w temperaturze 4oC znacznie przedłuża trwałość kleju.


© 2015 Copyright by Ekochem - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!