Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
klej Distal Rapid
niedostępny
Uniwersalny, szybkowiążący klej dwuskładnikowy.
cena
15.90 PLNIlość:    

DISTAL - RAPID. Dwuskładnikowy klej epoksydowy. Szybkowiążący klej łączy trwałą spoiną: metal, drewno, ceramikę, beton, styropian, minerały skalne (granity, marmur), wyroby azbestowe (eternit), tworzywa epoksydowe, mocznikowe, ebonit itp.

Zastosowanie:

Klej Distal Rapid nadaje się do uzupełnienia ubytków pokryć antykorozyjnych, uszczelniania - w przypadku awarii - urządzeń sanitarnych i grzewczych, do klejenia złamanych nart, rakiet tenisowych, do przyklejania uchwytów do szyb. Ma szerokie zastosowanie przy naprawie karoserii samochodowych i przyczep kempingowych. Korzystne jest równoczesne stosowanie Distalu z tkaniną szklaną.

Sposób użycia:

Powierzchnie klejone oczyścić rozpuszczalnikiem (aceton, rozpuszczalnik benzynowy). Wycisnąć z tub jednakowe ilości składnika A i składnika B na kartkę papieru i dokładnie wymieszać. Nanieść cienką warstwę powstałej masy na powierzchnie klejone, złączyć, docisnąć i pozostawić w temperaturze pokojowej na okres co najmniej 1 godziny. Pełną wytrzymałość mechaniczną spoina uzyskuje po upływie 2 godzin. Przy klejeniu w temperaturze niższej od +18oC czas utwardzania spoiny jest dłuższy. Okres przydatności masy klejowej do użycia - 10 min.Uwaga:
Nie zamieniać nakrętek tub.
Nie stosować do klejenia przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Działa drażniąco na oczy i skórę. Może powodować uczulenie w przypadku kontaktu ze skórą. Zawiera epoksydy. Przechowywać w zamknięciu i poza zasięgiem dzieci. W przypadku zanieczyszczenia oczu przemyć dużą ilością wody, zwrócić się o pomoc lekarską. Jeżeli poczujesz się niezdrowo skonsultuj się z lekarzem (jeżeli możliwe pokaż etykietę).


© 2015 Copyright by Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!