Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
zmywacz do usuwania silikonu Plus 780 - 1 l.

Specjalistyczny rozpuszczalnik firmy Novol
cena
17.90 PLNIlość:    

PRZEZNACZENIE

Preparat ZMYWACZ NOVOL DO USUWANIA SILIKONU PLUS 780 stanowi formę specjalistycznego rozpuszczalnika przeznaczonego do dokładnego usuwania z przeznaczonych do lakierowania powierzchni zanieczyszczeń związaną warstwą silikonu oraz zabrudzeń tłuszczowych. Moze być stosowany w profesjonalnym lakiernictwie samochodowym na powierzchniach: stali, stali ocynkowanej, stali nierdzewnej, aluminium, starych powłokach malarskich, tworzywach sztucznych, szpachlówkach poliestrowych a także lakierniczych warstwach podkładowych.


SPOSÓB UŻYCIA

Przeznaczona do oczyszczenia powierzchnię należy przemyć dwu lub trzykrotnie, za każdym razem używając nowej, chłonnej szmatki. W przypadku rozpylania preparatu na oczyszczaną powierzchnię zaleca się ograniczyć maksymalnie do dwukrotnego wykonania tej czynności, za każdym razem zbierając rozpylony zmywacz nową szmatką. Przed nałożeniem powłoki lakierniczej należy odczekać aż nastąpi całkowite odparowanie zmywacza.


WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

Zmywacz do usuwania silikonu Novol Plus 780 jest bezbarwną, słabo rozpuszczalną w wodzie cieczą o ostrym, przenikliwym zapachu. Stanowi mieszaninę hydrorafinowanych produktów naftowych. W zależności od partii produkcyjnej charakteryzuje się ona cechami fizycznymi:
- gęstość - około 0,74 g/cm3
- temperatura krzepnięcia - poniżej 20oC.
- temperatura wrzenia - od 63 do 100oC.
- temperatura samozapłonu - powyżej 200oC.

© 2014 Copyright Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!