Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
Nanoquick Gresum 1 l.

Do gresów i innych powierzchni ceramicznych.
cena
108.90 PLNIlość:    

ZAKRES STOSOWANIA:

Preparat Nanoquick Gresum służy do zabezpieczania płytek gresowych nie pokrytych warstą szkliwa a także do wszelkich innych powierzchni ceramicznych nie szkliwionych. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

WŁAŚCIWOŚCI:

Cząsteczki preparatu dzięki niewielkim rozmiarom wnikają do wnętrza materiału, impregnując nie tylko jego powierzchnię ale także całą strukturę. Zastosowanie preparatu Nanoquick Gresum zmniejsza ryzyko powstawania plam i przebarwień oraz zapobiega erozji powierzchni. Dzięki zwiększeniu hydrofobowości zaimpregnowanego materiału łatwiej jest usuwać rozlane ciecze oraz utrzymać powierzchnię w czystości.

SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta i sucha. Przed wykonaniem pełnej impregnacji należy przeprowadzić próbę na niewielkiej powierzchni aby ustalić jej chłonność i sprawdzić, czy uzyskany efekt jest pożądany. Następnie preparat nanosimy stopniowo na większą powierzchnię równomiernie go natryskując. Po około 1 minucie od chwili wykonania natrysku należy powierzchnię wypolerować do sucha.. Pełną efektywność nanopowłoka uzyskuje po około 24 godzinach. W ciągu pierwszych 6 godzin od chwili nanieniesienia powłokę Nanoquick Gresum należy chronić przed kontaktem z wodą oraz innymi cieczami.

DANE TECHNICZNE:

Zużycie: 25 ml/m2 - 45 ml/m2
Sposób aplikacji: natrysk


© 2014 Copyright by Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!