Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
Klej polimerowy Beston 0,8 l.
niedostępny
Klej o bardzo szerokim zastosowaniu. Idealny do wklejania odspojonych płytek ceramicznych.
cena
19.90 PLNIlość:    

Zastosowanie

Nowoczesny, sprawdzony w użyciu klej do styropianu, kasetonów, glazury, parkietu, mozaiki parkietowej, ceramiki, szkła, drewna, materiałów drewnopochodnych, korka, wykładzin dywanowych, sztucznej skóry, azbestu itp. Doskonale klei wymienione materiały ze sobą w różnych kombinacjach a także nadaje się do przyklejania ich do podłoża betonowego, cementowo-wapiennego, gipsowego, tynku oraz cegły. Klej daje spoinę wodoodporną.

Sposób użycia:

1. Klejone powierzchnie należy oczyścić z kurzu i zanieczyszczeń tłuszczowych (np. denaturatem), osuszyć oraz w miarę możliwości wyrównać.

2. Nanieść klej punktowo lub pasmami na jedną z powierzchni. Przy stosowaniu na dużej powierzchni klej najwygodniej jest rozprowadzać szpachlą zębatą. Powierzchnie porowate można w razie potrzeby pokryć klejem dwukrotnie.

3. Po kilkudziesięciu sekundach złączyć i mocno docisnąć klejone elementy. Czas schnięcia kleju to około 60 minut. Pełną wytrzymałość spoina uzyskuje po kilku godzinach.

4. Ewentualne zabrudzenia oraz narzędzia należy oczyścić za pomocą denaturatu którego można również używać do rozcieńczania kleju.

UWAGA: substancja wysoce łatwopalna.


© 2014 Copyright by Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!