Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
Zamówienie - koszyk
nazwa cena Ilość Suma
lakier Domalux Bezpodkładowy 1 l. półmat | 1.6 kg 35.90 35.90 usuń  
Twój numer ip:
18.232.55.175
Host twojego dostawcy internetu:
ec2-18-232-55-175 . compute-1 . amazonaws . com
 
 
Procedura ustalania ceny dostawy towarów niestandardowych

Niektóre z oferowanych produktów, oznaczone na witrynie sklepu klauzulą "szczególne warunki dostawy" ze względu na swoje wymiary, właściwości lub właściwości opakowania nie mogą zostać wysłane w typowej paczce, która nie chroniłaby ich w wystarczający sposób podczas transportu. W przypadku zamówień zawierających takie produkty konieczne może być opłacenie wyższego niż typowy kosztu dostawy a niekiedy także wysłanie poszczególnych produktów w odrębnych przesyłkach. Automatyczna wycena różnych kombinacji takich produktów nie jest możliwa. W związku z tym precyzyjny koszt i sposób dostawy zamówienia zawierającego produkty objęte szczególnymi warunkami dostawy zostanie w takich przypadkach każdorazowo ustalony i uzgodniony z klientem przez obsługę sklepu po otrzymaniu zamówienia. W przypadku braku akceptacji przez klienta zaproponowanego sposobu i kosztu dostawy, zamówienie zostanie anulowane a ewentualnie dokonana przez klienta przedpłata niezwłocznie zwrócona.
      Szacowany maksymalny koszt dostawy towarów objętych szczególnymi warunkami dostawy nie przekracza dwukrotnego kosztu dostawy standartowej za każde opakowanie lub przedmiot objęty zamówieniem.


Dostawa za granicę

Ze względu na różnorodność zasad ustalania taryf kurierskich i pocztowych w poszczególnych państwach, precyzyjny koszt i sposób dostawy zamówienia za granicę zostanie ustalony i uzgodniony z klientem przez obsługę sklepu po otrzymaniu zamówienia. W przypadku braku akceptacji przez klienta zaproponowanego sposobu i kosztu dostawy, zamówienie zostanie anulowane. Dostawa zagraniczna nie może zostać zrealizowana za pobraniem należności przy odbiorze - wymagane jest wcześniejsze opłacenie zamówienia wraz z wcześniej uzgodnionym kosztem jego realizacji.

 
 
« wstecz

 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!