Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
uszczelka gumowa - profil D

Samoprzylepna. W opakowaniu 6 mb.
uszczelki gumowe
cena
9.80 PLN

 

Ilość:    

Którą uszczelkę wybrać ?

W zależności od miejsca zastosowania uszczelki (okno, skrzydło okienne, drzwi) oraz od wielkości szczeliny, którą chcemy zlikwidować - należy wybrać odpowiedni rodzaj uszczelki. Proponujemy Państwu uszczelki wykonane z gąbki poliuretanowej oraz gumy EPDM posiadające różne właściwości:


  • Poliuretan - uszczelki gąbkowe z tego tworzywa łatwo dopasowują się do bardzo małych szczelin; uszczelka ściska się do rozmiaru 0,2-0,3 mm i wstając dopasowuje się do kształtu szczeliny. Uszczelki na jeden sezon o bardzo atrakcyjnej cenie.

  • EPDM - guma komórkowa o wysokiej wytrzymałości i odporności na temperaturę, wodę, odkształcenia i starzenie. Do szczelin od 3-7 mm, w zależnosci od konkretnych wymagań dostępne różne kształty profili.
- profil E pozwala na zamknięcie najmniejszych szczelin ale zawodzi w przypadku kiedy wymagana jest większa grubość uszczelki
- profil P ma właściwości pośrednie
- profil D jest stosunkowo wysoki i może zabezpieczać duże szczeliny ale przez swoja grubość nie pozwoli na dociągnięcie ramy okna w przypadku gdy jest ona jednak dobrze dopasowana.


© 2014 Copyright by Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

uszczelka gumowa
« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!