Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
klej Kropelka

Cyjanoakrylowy klej uniwersalny.
Klej kropelka
cena
3.95 PLNIlość:    

ZASTOSOWANIE

  • klejenie w sposób błyskawiczny: metalu, gumy, szkła, porcelany, ceramiki, plastyku, drewna, materiałów porowatych, itp.
  • wzmocnienia i zabezpieczenia śrub i nakrętek, wiązań w żyłkach wędkarskich, i przyrządów plastykowych
  • naprawy biżuterii, zabawek plastykowych, zastaw stołowych, węży gumowych itp.

Nie klei polietylenu ani polipropylenu.
Nie wypełnia ubytków.


SPOSÓB UŻYCIA

Otwierając po raz pierwszy tubkę weź zestaw dozownik- nakrętka i wkręcaj go na tubkę aż do momentu przebicia znajdującej się na niej membrany. Upewnij się czy powierzchnie sklejane są czyste, suche i nie zardzewiałe. Należy je odtłuścić za pomocą acetonu lub alkoholu. Powierzchnie sklejane muszą dokładnie do siebie przylegać. Zdejmij nakrętkę z dozownika. Naciśnij miejsca wskazane na tubce służące do dozowania kleju i nałóż jedną kropelkę na jedną z klejonych powierzchni. Nadmierna ilość kleju znacznie opóźnia jego utwardzanie. Nowy wzór opakowania pozwala na ustawienie tubki w pozycji pionowej, co sprawia, że jest praktyczna, wygodna i bezpieczna w użyciu.

Ściśnij powierzchnie sklejane i podtrzymuj nacisk w ciągu 60 s; po tym okresie złączenie będzie już trwałe.

WAŻNE: Nigdy nie naciskaj na tubkę kiedy dozownik jest niedrożny. Udrożnij go szpilką, a następnie naciśnij miejsca wskazane na tubce.


UWAGI

  • Drażniący
  • Zawiera cyjanoakrylan.
  • Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
  • Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.
  • Zanieczyszczoną skórę przemywać dużą ilością letniej wody.
  • W przypadku zanieczyszczenia oczu przemywać natychmiast dużą ilością letniej wody, zwrócić się o pomoc lekarską.


PAMIĘTAJ !

W celu przedłużenia okresu przydatności produktu należy po dokładnym zakręceniu nakrętki, przechowywać go w miejscu chłodnym i suchym; najlepiej w lodówce. Zaleca się nie poddawać złączenia działaniu żadnych sił przed upływem 1 godz. W przypadku dużych powierzchni należy nakładać krople w odstępach co 2 cm zawsze na jedną stronę sklejanych powierzchni. Jeśli jakaś część kleju pozostanie na ręce i stwardnieje można ją usunąć pumeksem. Jeśli klej wyleje się, zabrudzoną powierzchnię należy błyskawicznie oczyścić acetonem. Przed użyciem sprawdź na niewidocznej części jego działanie na nią.


© 2014 Copyright by Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!