Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
Śnieżka na rdzę 0,65 l.
niedostępny
Na lekko skorodowane powierzchnie.
cena
34.00 PLN

 

Ilość:    

RODZAJ WYROBU

Śnieżka na Rdzę jest farbą podkładową oraz nawierzchniową zarazem. Służy do malowania powierzchni stalowych i żeliwnych. Mozna przy jej użyciu wykonywać zarówno nowe wymalowania jak i renowacje już istniejących.

8 lat aktywnej ochrony – jeżeli w ciągu 8 lat od dnia zakupu farby wystąpi korozja na zabezpieczonej malowanej powierzchni, pokrytej zgodnie z zaleceniami producenta, po okazaniu dowodu zakupu, FFiL Śnieżka S.A. rozpatrzy podstawy żądania oraz sposób rekompensaty.
 

SPOSÓB STOSOWANIA

  • Podłoże przeznaczone do malowania Śnieżką na Rdzę powinno być suche, bez kurzu, tłuszczu, osadów solnych i innych zanieczyszczeń.
  • Nowe powierzchnie stalowe należy oczyścić i odtłuścić rozpuszczalnikiem a następnie osuszyć.
  • Powierzchnie stalowe poddawane renowacji należy oczyścić z zanieczyszczeń i łuszczącej się farby, a z miejsc skorodowanych usunąć mechanicznie luźną przylegającą rdzę, odtłuścić je w razie potrzeby rozpuszczalnikiem a następnie wysuszyć.
  • Powierzchnie pokryte powłoką farby znajdującą się w dobrym stanie zaleca się zmatowić papierem ściernym w celu poprawy przyczepności, odpylić, odtłuścić i wysuszyć.
Przed użyciem farbę należy starannie wymieszać.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

gęstość maksymalna [g/cm3] - 1,35
czas schnięcia (w temp. 20ą2°C przy wilgotności wzglednej powietrza 55%)- 30 minut (pyłosuchość)
 - 7 godzin (pełne wyschnięcie)


© 2014 Copyright by Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!