Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
zestaw lakierniczy 5 cm

Kuwetka z wałkiem gąbkowym.
cena
4.95 PLNIlość:    

Uwaga:
Fotografia przedstawia przykładowy wygląd zestawu. W rzeczywistości, w zależności od partii produkcyjnej, kuwetka i uchwyt stanowiące jego elementy składowe mogą mieć inny kolor lub nieco odmienny kształt. Wałeczki gąbkowe mniejszego zestawu mają z reguły szerokość 5 cm, natomiast w przypadku większego 10 lub 11 cm.

PRZEZNACZENIE

Zestaw zawierający dopasowane do siebie: kuwetkę malarską, wałeczek gąbkowy oraz uchwyt do niego. Tak skompletowany nadaje się do nakładania na płaskie powierzchnie farb ftalowych oraz lakierów.

Jeżeli korzystasz z innego rodzaju farby lub lakieru (nitrocelulozowe, akrylowe, poliwinylowe, poliuretanowe etc.) to taki zestaw okaze sie również użyteczny ale wałeczek trzeba będzie wymienić na inny - odpowiedni do danego rodzaju farby lub lakieru. Alternatywnie można również taki zestaw skompletować sobie samodzielnie wybierajac z naszego asortymentu poszczególne, dopasowane do siebie elementy.

Zestawy dostępne są w dwu podstawowych rozmiarach. Mniejszy pozwala zastosować wałeczek o szerokości nie przekraczającej 5 cm, natomiast do większego można zakladać wałki o szerokości do 11 centymetrów.


© 2014 Copyright by Sklep BUDOWLANIEC - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!