Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
wiadro malarskie 6 l.

Prostokątne z polipropylenu.
cena
6.80 PLNIlość:    

PRZEZNACZENIE

Prostokątne wiadro wykonane z łatwego do mycia, lekko elastycznego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Może służyć do malowania - dzięki prostokątnemu kształtowi można wygodnie zeczepic na jego brzegu kratkę malarską przeznaczoną do odciskania wałka. Nadaje się także doskonale do wszelkich innych zastosowań w gospodarstwie domowym. W jednym z jego rogów ukształtowane zostało przetłoczenie pozwalające na wygodne i precyzyjne przelewanie cieczy.

Polipropylen z którego wykonane zostało wiaderko jest odporny na temperaturę do około 100 stopni C. W temperaturze pokojowej jest także całkowicie odporny na działanie większości kwasów, zasad i soli co pozwala wykorzystywać naczynie do wszelkich chemikaliów używanych w gospodarstwie domowym. Należy jedynie zachować ostrożność podczas użytkowania wiaderka w niskich temperaturach - w zimie. Polipropylen w temperaturach ujemnych staje się kruchy i łatwo dochodzi wtedy do uszkodzeń wykonanych z niego przedmiotów.

Wiaderka dostępne aktualnie w sklepie moga posiadać inny kolor aniżeli na pogladowej fotografii. Mogą sie także nieznacznie różnić ukształtowaniem powierzchni - w stopniu nie zmieniającym ich cech użytkowych.

Zobacz inne wiadra


© 2014 Copyright by Sklep BUDOWLANIEC - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!