Sklep Budowlaniec - farby i chemia budowlana
Schimmel Stop DUFA 250 ml

Koncentrat grzybobójczy. Niszczy także mchy i glony.
dufa schimmel stop
cena
24.90 PLNIlość:    

RODZAJ WYROBU

Dodatek do farb wewnętrznych i fasadowych emulsyjnych zabezpieczający przeciw powstawaniu plam spowodowanych działaniem pleśni i zagrzybień. Może byc również dodawany do tynków na bazie żywic akrylowych oraz materiałów stosowanych w systemach dociepleń. Pod jego wpływem farby oraz inne materiały nabierają trwałych właściwości grzybo i pleśniobójczych. Dzięki działaniu substancji biologicznie czynnych wytwarza barierę uniemozliwiającą przenikanie na zewnątrz plam i wykwitów pleśni.

SPOSÓB UŻYCIA

W przypadku widocznych plam i wykwitów pleśni zdezynfekowac zarażone miejsca przy pomocy odpowiednich przeznaczonych do tego celu środków. Schimmel-Stop wlać do faby emulsyjnej w proporcji: 250 ml opakowanie preparatu na 10 l. farby, dokładnie wymieszać i przystąpić do malowania.

WARUNKI BEZPIECZEŃSTWA

Należy uniemozliwić dziecim dostęp do preparatu. W przypadku zabrudzenia skóry koncentratem preparatu należy natychmiast zmyc skórę wodą. Preparat lub farbę domieszkowaną preparatem które dostałyby się do oczu należy natychmiast wypłukać wodą.

Ocena PZH B-1494/93


© 2014 Copyright by Sklep Budowlaniec - Radom. All rights reserved.

« wstecz
 
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!