Raport z kwesty w klubie G2
 


17 lutego 2012 podczas konceru zespołu DŻEM wolontariusze prowadzili kwestę na rzecz naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy Strefie G2 oraz bedącej organizatorem koncertu Agencji Artystycznej "Medial" za umozliwienie przeprowadzenia zbiórki. Zebrano 614 zł i 11 gr. natomiast promocja idei adopcji zwierzat ze schroniska wydaje się bezcenna.


Oto ekipa naszych kwestarek. Zapowiadają, że na tym nie koniec. Wkrótce kolejne akcje :)


Kierownik Schroniska, pan Piotr Zadrożny ze sceny zachęcał do adopcji naszych podopiecznych. Schronisko jest dramatycznie przepełnione; nie powinno w nim przebywać jednocześnie więcej niż 300 psów a tymczasem liczba podopiecznych oscyluje w okolicach 700. Jedynie dzięki doskonałej znajomości psiej psychiki udaje się opiekunkom tak rozmieszczać zwierzęta aby nie było wzajemnych pogryzień i zagryzień. Niestety przy tej liczbie zwierząt przypomina to taniec na linie.


Zapraszamy ponownie do strefy G2 w dniu 2 marca na występ Czesława Mozila. Znowu będzie okazja... nie mówmy już o pieniądzach. Znowu będzie okazja porozmawiać z naszymi wolontariuszkami. Większość wolnego czasu dziewczyny spędzają nie na koncertach ale w schronisku. Są skarbnicą informacji o tym, jak ten przybytek wygląda od przysłowiowej podszewki. Chętnie doradzą się zabrać do powiększenia rodziny o futrzanego przyjaciela :)